Winst voor honkballers Schiedam

Winst voor honkballers Schiedam
6 mei 2019 Bestuur

Het leek er gisterenmiddag op, dat de honkballers van SV&HV Schiedam via de zogenaamde ‘mercy rule’ een ruime winst zouden gaan binnenhalen tegen Alphians. Op een gegeven moment stond het team van coach Gershwin Hernandez voor met maar liefst 1-15.

Deze ruime voorsprong slonk in het koude Alphen a/d Rijn echter zienderogen via 6-15 naar 10-15 in de 7e inning. In de 8e slagbeurt konden de Schiedammers nog een keer scoren, maar Alphians maakte het in de laatste inning nog behoorlijk spannend door de stand naar 13-16 te trekken. Met twee honken bezet viel uiteindelijk tot opluchting van SV&HV Schiedam de bevrijdende laatste nul.

Goed nieuws is, dat de vanwege een rugblessure langdurig afwezige Leon Korpel weer deel uitmaakte van het Schiedamse honkbalteam.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.