Tweede zege honkballers Schiedam

Tweede zege honkballers Schiedam
13 mei 2019 Bestuur

Na de eerste twee competitiewedstrijden te hebben verloren, hadden de Schiedamse honkballers wat recht te zetten. Vorige week werd daarmee begonnen door te winnen van Alphians, gisteren volgde de tweede winst tegen Tex Town Tigers.

In de eerste slagbeurt kwamen de mannen van coach Gershwin Hernandez gelijk al 4x over de thuisplaat. Weliswaar kwam TTT nog even terug tot 4-4, maar de overwinning kwam eigenlijk nooit echt in gevaar. Via 7-10 bepaalde Roeland Offermans in de 9e inning met een homerun de eindstand op 7-11.

De Schiedammers produceerden totaal 14 hits, waarvan aangewezen slagman Rodri Faries er vier voor zijn rekening nam.

Rob van den Bosch was de startende pitcher bij SV&HV Schiedam. Aan het einde van de 4e inning werd hij vervangen door routinier Stefan Droog.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.