SV&HV Schiedam wacht zware kluif

SV&HV Schiedam wacht zware kluif
25 mei 2018 Bestuur

Het honkbalteam van SV&HV Schiedam wacht zondag 27 mei a.s. een zware wedstrijd. De Schiedammers voeren momenteel de ranglijst aan, maar het bezoekende Alphians uit Alphen a/d Rijn heeft twee wedstrijden minder gespeeld, is nog ongeslagen en volgt op slechts 2 punten.

Het team van coach Gershwin Hernandez zal dus moeten winnen om de koppositie te behouden. Bij verlies neemt het vorig jaar gepromoveerde Alphians de eerste plaats van de Schiedammers over. Het belooft daarom a.s. zondag een spannende strijd te gaan worden.

De wedstrijd vindt plaats in Sportpark Bijdorp, aanvang 14.00 uur.

tekst: Elijah Valk
Foto: Judith Droog

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.