Softbal Junioren SV&HV Schiedam in NK Kampioenspoule

Softbal Junioren SV&HV Schiedam in NK Kampioenspoule
11 juli 2018 Bestuur

Schiedam – Het junioren softbalteam van SV&HV Schiedam heeft het eerste deel van de competitie afgesloten met een mooie eerste plaats. Met nog 2 wedstrijden te gaan, kan het team van de jeugdcoaches  Michel Vervloet, Jeroen Kwakernaak en Ivo Weis niet meer worden ingehaald.

Na de vakantiestop zullen de Schiedamse softbalmeiden tegen de nummers 2, 3 en 4 (Red Lions, HCAW/Zuidvogels en Wildcats) in een nacompetitie gaan strijden om het Nederlands Kampioenschap in de juniorenklasse

Tekst: Elijah Valk

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.