SCHIEDAM SLOWPITCH CUP

Schiedam Slowpitch Cup

Deelnemers: Tjeerd Boer, Lennard Bol, Youri Bol, Jim v.d. Bosch, Ger Droog, Stefan Droog, Roland van Ee, Onno Harte, Kjeld van Lier, Roeland Offermans, Patrick Sprangers, Gino Spruit Bleeker, Steven van Straten, Roger van Tol, Michel Vervloet, Mats Voshol, Ricardo de Wolff, Rien Zom

Interne softbalcompetitie
De Schiedam Slowpitch Cup is een interne softbalcompetitie op basis van Slowpitch-regels voor jong, oud, ervaren en onervaren spelers. De wedstrijden worden altijd gespeeld op vrijdagavond op het complex van SV&HV Schiedam en daarmee spelen we dus altijd een thuiswedstrijd

De teamindelingen worden op de avond zelf door middel van loting bepaald. Er is geen verplichte aanwezigheid. Mocht je een keer niet kunnen, dan is dat verder geen probleem.

Spelregels

Er wordt gespeeld met praktische spelregels; de bal wordt door de pitcher getost, stelen en stoten is niet toegestaan

Contributie
De contributie bedraagt € 60,00. Nieuwe leden kunnen zich op de website inschrijven via het online inschrijfformulier. Bestaande leden kunnen hun interesse kenbaar maken via secretaris@svhv-schiedam.nl

Meer informatie
Voor meer informatie over Schiedam Slowpitch Cup kan je altijd contact opnemen met Michel Vervloet of via interesse@svhv-schiedam.nl