INFORMATIE

LET OP : adres voor Tom tom : Groenoordhal 1,  Schiedam, Parkeer terrein.

Loop onder de A 20 door bij de linker tunnel, vervolgens sla je linksaf het fietspad op, dan vindt je ons rechts (halverwege de laan).

VOLG ONS

ONS ADRES

SV & HV Schiedam
Burg. van der Lippad 1
3119 JK Schiedam

info@svhv-schiedam.nl

CORRESPONDENTIEADRES

Postbus 4077
3102 GB Schiedam

 

SCHIEDAM SLOWPITCH CUP

Schiedam Slowpitch Cup

Deelnemers: Kevin Bergers, Tjeerd Boer, Alex Betti, Lennard Bol, Ronald Bol, Sander Bol, Youri Bol, Jim v.d. Bosch, Brian Bronkhorst, Alfred van Dooren, Ger Droog, Stefan Droog, Roland van Ee, Onno Harte, Alex v.d. Kooij, Johan Korpel, Mitchell Korpel, Kjeld van Lier, Roeland Offermans, Marciano Resoort, Kees Schriek, Patrick Sprangers, Gino Spruit Bleeker, Steven van Straten, Roger van Tol, Rein van Vegt, Arno Verbrugge, Michel Vervloet, Rene Willems, Ricardo de Wolff, Rien Zom

Interne softbalcompetitie
De Schiedam Slowpitch Cup is een interne softbalcompetitie op basis van Slowpitch-regels voor jong, oud, ervaren en onervaren spelers. De wedstrijden worden altijd gespeeld op vrijdagavond op het complex van SV&HV Schiedam en daarmee spelen we dus altijd een thuiswedstrijd

De teamindelingen worden op de avond zelf door middel van loting bepaald. Er is geen verplichte aanwezigheid. Mocht je een keer niet kunnen, dan is dat verder geen probleem.

Speelprogramma: aanvang 19.30 uur

  • Speelronde #1 – Vrijdag 20 april
  • Speelronde #2 – Vrijdag 4 mei
  • Speelronde #3 – Vrijdag 18 mei
  • Speelronde #4 – Vrijdag 1 juni
  • Speelronde #5 – Vrijdag 15 juni
  • Speelronde #6 – Vrijdag 29 juni
  • Speelronde #7 – Vrijdag 13 juli
  • Speelronde #8 – Vrijdag 24 augustus
  • Speelronde #9 – Vrijdag 7 september
  • Speelronde #10 – Vrijdag 21 september

Spelregels
Er wordt gespeeld met praktische spelregels; de bal wordt door de pitcher getost, stelen en stoten is niet toegestaan

Contributie
De contributie bedraagt € 120,00. Leden, die al soft- of honkballen, betalen een dubbellid-toeslag van € 15,00. Nieuwe leden kunnen zich op de website inschrijven via het online inschrijfformulier. Bestaande leden kunnen hun interesse kenbaar maken via secretaris@svhv-schiedam.nl

Meer informatie
Voor meer informatie over Schiedam Slowpitch Cup kan je altijd contact opnemen met Michel Vervloet of Mitchell Korpel of via interesse@svhv-schiedam.nl