Ruime zege softbalsters Schiedam

Ruime zege softbalsters Schiedam
20 mei 2019 Bestuur

Het softbalteam van SV&HV Schiedam heeft zondag met ruime cijfers gewonnen van Gryphons. In Rosmalen boekten de Schiedammers een 1-16 overwinning.

Via 1-8 voorsprong in de 4e inning liepen de Schiedamse softbalsters in de vijfde slagbeurt met veel slaggeweld uit naar 1-16, waardoor de wedstrijd voortijdig kon worden beëindigd. ‘Inside-the-park-homeruns’ waren er van Michella Harte, Irene Korpel en tweemaal Renske Jansen.

Verdedigend hield SV&HV Schiedam de tegenstander op afstand door goede pitching van Irene Korpel en reliever Maaike Jansen. Maar ook de Schiedamse buitenvelders lieten zich niet onbetuigd o.a. met een geweldige ‘running-catch’ van Kelly Krijnberg.

Door de winst op Gryphons is SV&HV Schiedam gestegen naar de 5e plaats op 3 punten achterstand van koploper Euro Stars.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.