Ruime winst softballers SV&HV Schiedam

Ruime winst softballers SV&HV Schiedam
12 oktober 2017 Bestuur

Schiedam – Het softbalteam van Schiedam heeft dinsdagavond een ruime winst geboekt op Spikes. Als gevolg van een verschil van 10 punten werd de wedstijd al na 4 ½ inning beëindigd (mercy rule). De stand was toen 16-6 in het voordeel van club in Sportpark Bijdorp. Hoewel Spikes in de eerste slagbeurt gelijk al kon scoren, kwamen zij verder niet echt door de verdediging van Schiedam heen. Pitcher Irene Korpel hield de schade in 4 innings beperkt tot slechts vier tegenpunten. Haar cijfers: 2x 3-slag, 6x 4-wijd en 6 honkslagen tegen.

In de laatste 5e slagbeurt moest reliever Sandy Barto na twee snelle nullen toch nog 2 tegenpunten toestaan. Zij besloot de inning echter met een mooie 3-slag uit. Ondanks de afwezigheid van beste slagvrouw Mireille van den Oord, was Schiedam aan slag goed op dreef. Maar liefst 12 honkslagen kwamen er in 4 innings van de Schiedamse knuppels. Michella Harte en Daphne Möring sloegen beide 1.000 (3 uit 3). Cheyenne Buurman en Chantal Möring waren goed voor twee honkslagen (0.667). De overige hits werden geslagen door Shannon de Groot en Anita van Leeuwen. Door de winst staat Schiedam weer op gelijke hoogte met Spikes op een gedeelde 9e plaats. Volgende week woensdag speelt Schiedam uit in Zoetermeer tegen koploper Birds. De laatste thuiswedstrijd tegen Adegeest (eerder dit seizoen afgelast) moet nog worden ingepland.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.