Nederlaag honkballers Schiedam in Apeldoorn

Nederlaag honkballers Schiedam in Apeldoorn
20 mei 2019 Bestuur

De honkballers van SV&HV Schiedam hebben gisteren geen potten kunnen breken tegen het hoger geklasseerde WSB. In Apeldoorn eindigde de wedstrijd met een 9-4 verlies.

Het team van coach Gershwin Hernandez ging goed van start door in de eerste inning direct al tweemaal te scoren. Lennard Bol en Roland van Ee kwamen over de thuisplaat door hits van Roeland Offermans en Rodri Faries. Maar WSB had blijkbaar andere plannen en nam in de gelijkmakende slagbeurt een 3-2 voorsprong.

In de 5e en 6e slagbeurt liep WSB uit naar 9-2, waarna de Schiedammers pas weer in de 7e inning via Roeland Offermans en Leon Korpel konden tegenscoren.

Volgende week zondag speelt SV&HV Schiedam op het terrein van Gophers in Maassluis tegen de reserves van Amsterdam Pirates, dat vrijdag de eerste punten binnenhaalde door met 7-4 te winnen van Boekaniers. De ‘thuiswedstrijd’ in de Steendijkpolder begint om 14.30 uur.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.