Monsterscore honkballers Schiedam

Monsterscore honkballers Schiedam
3 juli 2018 Bestuur

Nijmegen – Het honkbalteam van SV&HV Schiedam had vandaag weinig problemen met het nog puntloos onderaan staande Hazenkamp. In Nijmegen waren 7 innings voldoende voor een overwinning van maar liefst 6-24.

In de eerste inning kwamen de Schiedammers nog wel op een 3-2 achterstand. Maar daarna maakten zij aan alle illusies van Hazenkamp een einde. In volgende slagbeurten liep SV&HV Schiedam via 5-14 uit naar 6-24.

Coach Gershwin Hernandez had gekozen voor Rick van der Post als startende pitcher. Na 4 innings keerde Yardi Roodbol terug op pitcherplaat na een langdurige blessure. Voor de 7e en laatste inning werd closer Roeland Offermans naar de heuvel gedirigeerd. Verder gunde de coach van de Schiedammers ook speeltijd aan Zaïhendrick Gregorio, Youri Bol (catcher) en Chevy Zom.

Vooral Zaïhendrick Gregorio liet van zich spreken met een slaggemiddelde van 1.000 (3 uit 3).

Afgelopen vrijdag won concurrent Alphians van Euro Stars, waardoor het de Schiedamse koploper met 2 punten achterstand op de hielen blijft zitten.

Volgende week zondag 8 juli speelt SV&HV Schiedam thuis tegen Euro Stars, aanvang 14.30 uur.

Tekst: Elijah Valk
Foto: Judith Droog

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.