INFORMATIE

LET OP : adres voor Tom tom : Groenoordhal 1,  Schiedam, Parkeer terrein.

Loop onder de A 20 door bij de linker tunnel, vervolgens sla je linksaf het fietspad op, dan vindt je ons rechts (halverwege de laan).

VOLG ONS

ONS ADRES

SV & HV Schiedam
Burg. van der Lippad 1
3119 JK Schiedam

info@svhv-schiedam.nl

CORRESPONDENTIEADRES

Schubertplein 50
3122 NC Schiedam

Monique Zagwijn nieuwe voorzitter

Monique Zagwijn nieuwe voorzitter
26 januari 2018 Bestuur

Tijdens de Algemene Leden Vergadering op donderdag 25 januari jl. is Monique Zagwijn gekozen als nieuwe voorzitter. De nieuwe voorzitter neemt samen met 4 nieuwe bestuursleden per direct het stokje over van het oude bestuur. Onlangs gaf voorzitter Ferry Jansen te kennen na 1 jaar af te treden. Ook secretaris Veronique van Sliedregt liet weten er mee te stoppen. Penningmeester Joop Groen was al eerder opgestapt.

Het nieuwe bestuur is als volgt samengesteld:
– Voorzitter – Monique Zagwijn
– Secretaris – Irma Feenstra
– Penningmeester – Alfred van Dooren
– Lid – Steven van Straten (sponsorzaken)
– Lid – Ronald Bol (communicatie & technische zaken)

​Het nieuwe bestuur dankt zijn voorgangers Ferry Jansen, Veronique van Sliedregt en Sander Bol voor hun bestuurlijke inzet het afgelopen jaar, en Eric van Ee voor zijn tijdelijke penningmeesterschap. En ziet uit naar een prettige en constructieve samenwerking met alle commissies, vrijwilligers, alle overige leden en derden.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.