Monique Zagwijn nieuwe voorzitter

Monique Zagwijn nieuwe voorzitter
26 januari 2018 Bestuur

Tijdens de Algemene Leden Vergadering op donderdag 25 januari jl. is Monique Zagwijn gekozen als nieuwe voorzitter. De nieuwe voorzitter neemt samen met 4 nieuwe bestuursleden per direct het stokje over van het oude bestuur. Onlangs gaf voorzitter Ferry Jansen te kennen na 1 jaar af te treden. Ook secretaris Veronique van Sliedregt liet weten er mee te stoppen. Penningmeester Joop Groen was al eerder opgestapt.

Het nieuwe bestuur is als volgt samengesteld:
– Voorzitter – Monique Zagwijn
– Secretaris – Irma Feenstra
– Penningmeester – Alfred van Dooren
– Lid – Steven van Straten (sponsorzaken)
– Lid – Ronald Bol (communicatie & technische zaken)

​Het nieuwe bestuur dankt zijn voorgangers Ferry Jansen, Veronique van Sliedregt en Sander Bol voor hun bestuurlijke inzet het afgelopen jaar, en Eric van Ee voor zijn tijdelijke penningmeesterschap. En ziet uit naar een prettige en constructieve samenwerking met alle commissies, vrijwilligers, alle overige leden en derden.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.