Maatjes op de training en rivalen op de piste

Maatjes op de training en rivalen op de piste
8 mei 2018 Bestuur
SCHIEDAM – Softbal 1 tegen Softbal 2. In sportpark Bijdorp wordt er al weken naar toegeleefd. Schiedam-jong denkt Schiedam-ouder wel even te kloppen.

“Eerst zien, dan geloven”, reageert Monique Zagwijn, niet alleen voorzitter maar ook vaste waarde bij de reserves. Inmiddels worden er op whatsapp-groepen al aardig wat schimpscheuten uitgedeeld. “Zo leuk”, klinkt het uit het kamp van de gevestigde orde. Op maandag 14 mei (aanvang 19.30 uur) is het het uur van de waarheid. “Al die jonge meiden hebben het er over. Beweren: we maken jullie in. Geweldig. Die oudjes kunnen niet lopen, zeggen ze dan. Maar geloof me we kunnen wel slaan.” Dat er twee teams zijn is, stelt Monique Zagwijn, zeker de verdienste van de coaches Ronald Bol en Wil Oosterveer. “We hadden zeventien speelsters. Eigenlijk te weinig voor twee negentallen en te veel voor één. Die twee coaches zijn zo gedreven, dat ze het aandurfden om toch met twee teams aan de competitie te beginnen.” De eerste clash komt er aan.

Foto: Gerard Verver
Tekst: stadsblad

 

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.