Ik ben echt trots op onze club

Ik ben echt trots op onze club
8 mei 2019 Bestuur

Wedstrijden spelen, kan helaas nog niet, maar dat Schiedam het mooiste honk- en softbal terrein van de regio gaat hebben, is geen enkele discussie. Komende zaterdag zal Schiedam een open dag houden voor leden en geïnteresseerden. Voorafgaand aan deze open dag spraken wij met voorzitter Monique Zagwijn.

,,Al is het terrein in een vergevorderd stadium, spelen kunnen en helaas nog niet”, opende Zagwijn. ,,Het veld is nog niet helemaal klaar, dit vergt nog wel wat tijd. Toch zijn er wel andere zaken geregeld, zo is de kantine geverfd, hebben we nu een groter terras en hebben we naast dat de speelvelden nu richting het spoor gaan ook nog een klein veld erbij voor de jongste jeugd. Maar het mooiste is misschien wel dat ons speelveld nu veldverlichting heeft. We hopen dat er op 23 juni de eerste thuiswedstrijden gespeeld gaan worden. Dit is ook wel nodig, want nu hebben we wel kosten, maar geen inkomsten, omdat we of uit spelen of thuiswedstrijden op een ander terrein spelen. Maar eerste de open dag, welke ik fantastisch vind om te organiseren. Ik doe dat niet uiteraard alleen, ik heb echt heel veel goede mensen om me heen die mij daarbij helpen. Op die open dag, die om 16.00uur zal starten zal saamhorigheid de boventoon voeren. Bij goed weer gaat zelfs de BBQ aan. Ook zullen we de veldverlichting laten zien, dus dat gaat echt wel een mooie dag worden”, sloot een uiterst vrolijke Zagwijn af.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.