Honkballers Schiedam stap dichter bij titel

Honkballers Schiedam stap dichter bij titel
20 augustus 2018 Bestuur

Schiedam  – SV&HV Schiedam heeft zondag in Sportpark Bijdorp tegenstander Ridderkerk Rowdies in 8 innings opzij gezet met 16-6. Omdat het op de 2e plaats staande Alphians verloor, staan de Schiedammers met nog 5 wedstrijden te gaan ruim op kop in de 1e klasse B. Het team van coach Gershwin Hernandez heeft een marge opgebouwd van 8 punten. Overigens heeft Alphians wel een wedstrijd minder gespeeld.

De Schiedamse formatie startte met pitcher Yardi Roodbol. Na een lange afwezigheid op de heuvel gooide hij 5 volledige innings, en deed dit als vanouds. Rick van der Post maakte het karwei daarna in de overige innings vakkundig af.

De Schiedamse aanval was deze middag goed op dreef. Totaal kwamen er maar liefst 17 honkslagen van de knuppels.

Komend weekend staat er voor SV&HV Schiedam geen competitiewedstrijd op het programma. Op zondag 2 september spelen de Schiedammers in Eindhoven tegen het op de derde plaats staande PSV.

Foto: Judith Droog
Tekst: Elijah Valk

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.