Het Toon Buurman Jeugdtoernooi

Het Toon Buurman Jeugdtoernooi
25 mei 2018 Bestuur

Op 2e Pinksterdag heeft in Sportpark Bijdorp het eerste Toon Buurman Jeugdtoernooi plaats gevonden. Verdeeld over 6 velden speelden zo’n 180 jeugdige honkballers en beeballers van circa 6 t/m 15 jaar hun wedstrijden.

Ter ere van zijn grote verdiensten voor de Schiedamse softbal- en honkbalclub, heeft de vereniging het al jaren bestaande jeugdtoernooi onlangs omgedoopt tot het Toon Buurman Jeugdtoernooi.

Hoogtepunt van de dag was de aanwezigheid van het 96-jarige lid Toon Buurman en zijn vrouw Riet tijdens de prijsuitreiking. Ter afsluiting van het toernooi ging het echtpaar Buurman op de foto met de Schiedamjeugd.

“Het is allemaal geweldig verlopen. Hulde aan de toernooicommissie en de vele andere vrijwilligers, die hebben meegeholpen om van het eerste Toon Buurman Jeugdtoernooi een succes te maken”, aldus de trotse clubvoorzitter Monique Zagwijn.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.