Geen volle buit voor SV&HV Schiedam

Geen volle buit voor SV&HV Schiedam
3 juni 2019 Bestuur

Het is het honkbalteam van SV&HV Schiedam niet gelukt om de afgelopen dagen de volle buit binnen te halen. Werd er donderdag op Hemelvaartsdag nog ruim met 15-25 gewonnen van Cromtigers, zondag was HCAW-3 op het vernieuwde complex van Sportpark Bijdorp met 3-14 te sterk voor de Schiedammers.

In Assendelft tegen Cromtigers haalde SV&HV Schiedam flink uit met homeruns van Leon Korpel en Roeland Offermans. Maar ook de overige Schiedamse honkballers lieten zich gelden, zoals  Youri Bol, die goed was voor vier hits.

Zondag in Sportpark Bijdorp leek het er even op dat SV&HV Schiedam het de reserves van HCAW moeilijk zou gaan maken. Maar naarmate de wedstrijd vorderde liepen de Bussumers alsnog uit naar  een ruime overwinning.

Door de “halve buit” staat SV&HV Schiedam nu in de middenmoot van de Topklasse met 8 punten uit 8 wedstrijden.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.