Geen volle buit voor softbalsters Schiedam

Geen volle buit voor softbalsters Schiedam
22 juni 2018 Bestuur
Softbal – Het selectieteam van SV&HV Schiedam heeft de afgelopen dagen gewonnen en verloren.

Zondag werd de uitwedstrijd tegen hekkensluiter Seven Hills gespeeld. Even leek het erop, dat deze ontmoeting een echte wedstrijd zou worden. SV&HV Schiedam kwam op een 0-5 voorsprong, maar de softbalsters uit Zevenbergen kwamen terug tot 3-5. Blijkbaar was dit het sein voor de Schiedammers om er vol tegen aan te gaan, want in de resterende innings liepen zij uit naar 3-19. Triples waren er van Michella Harte en Jody Hunck.

Maandagavond kwam The Hawks op bezoek in Sportpark Bijdorp, een tegenstander van een ander kaliber. Vorige week maandag werd er ternauwernood 5-5 gelijk gespeeld. Ondanks het sterke pitchen van Merel Cramer gingen de twee punten nu naar de Dordtse tegenstander.

SV&HV produceerde slechts twee honkslagen (Brigitte Zagwijn en Daphne Möring). The Hawks kwam in de eerste inning op 0-1. In de 3e inning werden daar, mede door wat fouten in de Schiedamse verdediging, nog eens 3 punten aan toegevoegd. Eindstand 0-4.

A.s. vrijdag speelt SV&HV Schiedam de uitwedstrijd tegen Saints.

Tekst: Elijah Valk

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.