FEESTELIJKE OPENING HONKBALSEIZOEN

FEESTELIJKE OPENING HONKBALSEIZOEN
5 april 2018 Bestuur

In september 2016 nam Michel Vervloet na zo’n 20 jaar te hebben gehonkbald in de hoofdmacht van SV&HV Schiedam afscheid. Nu anderhalf jaar later keert hij toch weer even terug bij het keurkorps van de Schiedammers. A.s. zondag gooit Michel Vervloet namelijk de eerste bal bij de wedstrijd van zijn club tegen het Nijmeegse Hazenkamp.

Het honkbalseizoen wordt daarmee feestelijk geopend. “Wat een eer”, laat de 39-jarige Michel Vervloet weten. Tijdens de opening zal hij worden bijgestaan door jeugdige honkballers van zijn vereniging. Het gooien van de eerste bal in Sportpark Bijdorp zal zondag 8 april a.s. plaatsvinden om 14.30 uur.

 

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.