DRIELUIK SOFTBAL 1 – SOFTBAL 2

DRIELUIK SOFTBAL 1 – SOFTBAL 2
25 mei 2018 Bestuur

Het zit er op! De drie onderlinge competitiewedstrijden tussen Softbal 1 en Softbal 2 zijn gespeeld.

Hoogtepunt was de eerste confrontatie, gespeeld op maandag 14 mei. Vele toeschouwers waren aanwezig om deze wedstrijd gade te slaan. Zelfs het Nieuwe Stadsblad had een aankondiging geplaatst in de krant. Het zal jaren geleden zijn, dat er bij een softbalwedstrijd op ons complex zoveel publiek aanwezig was. Softbal 1 won de wedstrijd met 8-1.

Met vijf Junioren-1 speelsters in de gelederen, verdeeld over beide teams, werd op donderdag 17 mei de tweede wedstrijd gespeeld. Dit leverde een 10-2 winst op voor Softbal 2.

Donderdag 24 mei vond de laatste wedstrijd plaats. Softbal 1 trok voor de tweede keer aan het langste eind met 9-4.

Via deze weg danken wij de junioren Denise, Tess, Daisey, Daviddienne, Manon en Kyara voor het aanvullen/meespelen bij beide teams. Ook dank aan Dario, Maikel en Peter voor het scheidsrechteren van de drie wedstrijden.

Will & Ronald

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.