BRAVES GEEN LASTIGE HORDE VOOR SCHIEDAM

BRAVES GEEN LASTIGE HORDE VOOR SCHIEDAM
5 juni 2017 Bestuur

Snelle voorsprong

Schiedam schoot uit de startblokken met een 6-0 voorsprong na twee innings tot gevolg. Daarna stokte de slagmachine van de Schiedammers en Braves kom zelfs terugkomen tot 6-2 in de vierde inning en 6-4 inn de zesde inning. Net toen de toeschouwers vreesden voor een omslag in de wedstrijd hervond Schiedam zich (meesterlijke bunt van Dario Spruit Bleeker en verraderlijke honkslag van Roelof Offermans die drie man over de thuisplaat joeg) en bracht het verschil weer op 6 punten: 10-4. In de achtste inning voegde de Voogd-brigade nog twee punten toe aan het totaal waardoor ce einduitslag op 12-4 uitkwam.

Sluis maakt het verschil

Met een aantal sterke defensieve acties en twee uit drie aan slag maakte Stephen Sluis vandaag het verschil. Ook Roeland Offermans was met .750 (3 uit 4) belangrijk. Op de heuvel startte Lennard Bol sterk. Na vijf innings werd hij vervangen door Yardi Roodbol die in de zesde en zevende inning de Gouwenaars in bedwang hield met onder meer drie strike-oits waarna Stefan Droog het karwei ouderwets afmaakte.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.